Дома Тагови #респиратори

таг: #респиратори

ГЕРМАНИЈА НИ ПОДАРИ РЕСПИРАТОРИ: Град Скопје ќе му ги донира ланските...

Мило за драго! Украси во вредност од над 700 илјади евра ќе добие главниот град на Германија - Берлин на подарок од град Скопје, во...

Економија

Македонија

Локално