Дома Тагови #отсјај

таг: #отсјај

МИЦКОСКИ СВЕЧЕНО ГО ДИГНА ПРВИОТ ТЕГ ВО 2020: Со нас Македонија...

Претседателот на најголемата опозициска партија, Христијан Мицковски, кој воедно е еден од нашите најпознати и најпосветени бодибилдери, го крена првиот тег во 2020 година,...

Економија

Македонија

Локално