Дома Тагови #ОдГробДоГроб

таг: #ОдГробДоГроб

ПОРАДИ РЕСТРИКЦИИТЕ: Партиите на Задушница нема да ги посетат своите гласачи...

Претставници на најголемите политички партии денес соопштија дека на Задушница нема да ги посетат вечните почивалишта на своите најверни гласачи и ќе ја одложат...

Економија

Македонија

Локално