Дома Тагови #коронавирус #фчерашни

таг: #коронавирус #фчерашни

ПОРАДИ РЕСТРИКЦИИТЕ: Партиите на Задушница нема да ги посетат своите гласачи...

Претставници на најголемите политички партии денес соопштија дека на Задушница нема да ги посетат вечните почивалишта на своите најверни гласачи и ќе ја одложат...

Научникот што се врати од иднината: Во 2120 ќе има лек...

Д-р Исмет Брауни е човекот кој прв во историјата успеа да изгради функционална временска машина и да отпатува 100 години во иднината. Ова е веста...

Економија

Македонија

Локално