Дома Тагови #ДомаСиЕДома

таг: #ДомаСиЕДома

ЕСТРАДАТА ДОАЃА ВО ПОМОШ: Ѕвездите со поддршка на кампањата „Дома си...

По двата кикса на почетокот, кампањата „Дома си е дома“ добива ветар во грб од неколку големи ѕвезди на македонската музичко небо. Од Силви Бенд,...

Економија

Македонија

Локално