Дома Тагови #договор

таг: #договор

ПРОТЕСТ НА ВРАБОТЕНИТЕ ПО РАМКОВЕН: Трудниците и хронично болните што седат...

1500 вработени по Рамковен, идниот петок ќе излезат на голем протест против трудниците, хронично болните, родителите со мали деца и сите други што поради...

Економија

Македонија

Локално